ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
 
اخبار چاپ   کمينه
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2654  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


عنوان برتر اولین جشنواره ملی عکس منابع طبیعی به آذربایجان غربی رسید

عنوان برتر اولین جشنواره ملی عکس منابع طبیعی به آذربایجان غربی رسید

جعفر بزازپور هنرمند شایسته و کارمند اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، جایزه برگزیده نخستین جشنواره ملی عکس منابع طبیعی کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، اولین جشنواره ملی عکس منابع طبیعی با ارسال شش هزار 231 قطعه عکس از 495 عکاس سراسر کشور در تهران برگزار گردید.
در مراسم اختتامیه این جشنواره که در خانه هنرمندان تهران برگزار شد، جعفر بزازپور کارمند روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ،تندیس ، لوح تقدیر و عنوان برتر اولین جشنواره ملی عکس منابع طبیعی را از دستان استاد ، دکتر اکبر عالمی دریافت نمود .
به گزارش روابط عمومی ، آغاز به کار این هنرمند ارومیه ای از سال 1377 کلید خورد و در سال 1379 موفق به گذراندن دوره کامل فیلم سازی در انجمن سینمای جوانان ایران شد.
 بزازپور، 7 جایزه کشوری ، 5 جایزه منطقه ای و بیش از 15 جایزه استانی و همچنین کارگردانی دو فیلم کوتاه را در کارنامه کاری خود دارد .
وی تاکنون 5 نمایشگاه انفرادی با موضوعات عاشورا ، 22 بهمن ، طبیعت ، اعتیاد و خلاقانه برگزار کرده است و در بیش از 60 نمایشگاه گروهی داخلی و بین المللی حضور داشته است .
اولین دوره جشنواره ملی منابع طبیعی ، با موضوع انسان ، دوربین و منابع طبیعی آقایان: رسول اولیازاده؛ استاد دانشگاه و مدیر خانه عکاسان ایران به عنوان رییس گروه داوران، دکتر محمد ستاری؛ عضو هیات علمی دانشگاه تهران و مدیر گروه عکس دانشگاه هنر، دکتر افشین بختیاری؛ عکاس طبیعت و بیژن بنی احمد؛ عکاس خبری در ایران و خارج از کشور و از حیث بررسی ارتباط با موضوعات منابع طبیعی آقایان یوسف حسینعلی زاده؛ کارشناس منابع طبیعی و سیروس حصاری؛ مستندساز و عکاس در این جشنواره را داوری کردند./ق

 کد خبر:  1387732
فرستنده: sport-ag.ir Admin
گروه:
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت


اخبار چاپ   کمينه